Uwaga ! POLICJANCI POSZUKUJĄ UCZESTNIKA ZDARZENIA DROGOWEGO [ZDJĘCIA]

Policjanci Zespołu Wykroczeń KPP w Wągrowcu poszukują mężczyzny, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym przy ul Rogozińskiej w Wągrowcu. Zdarzenie miało miejsce 16 listopada około godziny 13:55


Poszukiwany przez policjantów mężczyzna, to rowerzysta, który podejrzany jest o spowodowanie zdarzenia drogowego w którym ucierpiał 10-letni chłopiec. Mężczyzna poruszając się rowerem w nieprawidłowy sposób po chodniku, uderzył w 10-letniego chłopca, który wysiadał z autobusu komunikacji miejskiej. Zdarzenie miało miejsce przy zatoczce autobusowej przy ul. Rogozińskiej, niedaleko marketu DINO. Chłopiec w zdarzeniu doznał potłuczeń, w tym stłuczenia nosa. Rowerzysta po uderzeniu w chłopca również sie przewrócił, jednak po chwili wstał i odjechał z miejsca zdarzenia, udając się dalej ul. Rogozińską w stronę miejskiej obwodnicy.

Osoby rozpoznające mężczyznę proszone są o kontakt z Policją dzwoniąc do sekretariatu Wydziału Prewencji KPP w Wągrowcu tel. 672681220,Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


(Visited 322 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz