Uwaga ! POLICJANCI POSZUKUJĄ 27-LETNIEGO ZAGINIONEGO ŁUKASZA

Policji z Komisariatu Policji w Luboniu poszukują zaginionego Łukasza Kaczmarek. Mężczyzna 19 listopada br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Luboniu poszukują zaginionego 27-letniego Łukasza Kaczmarek. Mężczyzna 19 listopada br. ok.godz.15:00 wyszedł z domu przy ul. Cyryla Ratajskiego w Luboniu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

Wzrost ok. 175 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond,  oczy piwne. W chwili zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę, czapkę z polarem, bluzę, wełniane rękawiczki, spodnie dresowe koloru grafitowego oraz sportowe buty. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak z odblaskiem.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Luboniu, osobiście przy ul. Powstańców Wlkp. 42 lub telefonicznie pod numerem 61 841-49-00 lub numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!
(Visited 346 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz