Uwaga ! Policja poszukuje zaginionej 45-latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie poszukują zaginionej 45 – letniej Irminy Kruk. Ostatni raz kobieta była widziana w domu swojej siostry 21 października ok. godz. 9.00. Wszelkie informacje na temat poszukiwanej można kierować do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie albo do najbliższej jednostki Policji.


Policjanci z Jarocina poszukują zaginionej, 45-letniej Irminy Kruk. Zaginiona ostatni raz widziana była przez rodzinę w dniu 21 października ok. 9.00. O tej godzinie wyszła z domu siostry nie mówiąc dokąd idzie. Kobieta przebywała w Jarocinie a na stałe mieszka w Poznaniu. Do tej pory jednak nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: około 168 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru ciemny blond. Ubrana była w spodnie typu jeans koloru granatowego i ciemny płaszcz pikowany do kolan, z kapturem oraz buty koloru czarnego na niskim obcasie.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie ul. Bohaterów Jarocina 15 albo z najbliższą jednostką Policji. Tel do KPP Jarocin: 62 – 749 82 00 lub  112.


(Visited 394 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz