Uwaga ! Policja poszukuje zaginionej 15-letniej Katarzyny

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, poszukują zaginionej 15-letniej Katarzyny Pawłowskiej. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu nastolatki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.
15-letnia Katarzyna Pawłowska zaginęła w dniu 12 stycznia br. uciekła wówczas z Domu Opiekuńczo-Wychowawczego w Poznaniu. Tam też były prowadzone pierwsze czynności poszukiwawcze za dziewczynką. Jest to kolejna ucieczka nieletniej z placówki. Dziewczynka pochodzi z Lulinka (gm. Szamotuły), dlatego też w chwili obecnej poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, oczy koloru brązowego, twarz pociągła, blizna po szwach przy prawym oku, blizny na przedramieniu i udach . W dniu zaginięcia nieletnia była ubrana w czarne spodnie, czarną bluzę z napisem „adidas” oraz zieloną kurtkę.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletniej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 31 211). Sprawę poszukiwań prowadzi Zespół Prewencji Kryminalnej.(Visited 977 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz