Uwaga ! Policja poszukuje zaginionego 58 letniego mieszkańca gminy Kłodawa

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie prowadzą poszukiwania Pawła Pietrzaka lat 58. Mężczyzna ostatni raz był widziany 12 grudnia 2017 roku w miejscu swojego zamieszkania. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego mężczyznę, bądź znają miejsce jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji osobiście, bądź dzwoniąc pod numer alarmowy 997.


Komisariat Policji w Kłodawie poszukuje zaginionego mężczyznę:
Imię i nazwisko: Paweł Pietrzak

Wiek: 58 lat

Zamieszkały: Krzykosy gm. Kłodawa

Rysopis zaginionego:wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, nos średni lekko krzywy, twarz okrągła.

Prawdopodobny ubiór zaginionego: kurtka koloru siwego długości do pasa, spodnie dresowe koloru siwego, buty sportowe białe, czapka wełniana koloru ciemnego.

Wymieniony mężczyzna ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania około 12 grudnia 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił do domu jak i również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną lub sąsiadami.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kole tel.: (63) 2618200 lub 997, bądź bezpośrednio do Komisariatu Policji w Kłodawie tel. (063) 2618350.

 

 
 

(Visited 186 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz