UWAGA ! NAPADŁ NA 13-LATKĘ – ROZPOZNAJESZ TEGO CZŁOWIEKA?

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny podejrzewanego o napaść 13-nastoletniej dziewczynki, do której doszło 18 maja br. w lasku przy ul. Lechickiej. Został sporządzony portret pamięciowy napastnika. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Komisariatu na Północy prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło 18 maja br. między 17:20-17:30 w lasku przy ul. Lechickiej na wysokości przejścia dla pieszych przy zajezdni autobusowej na os. Wichrowe Wzgórza.

Niezidentyfikowany mężczyzna w wieku ok. 40 lat i wzroście 190-195 cm zaczepił 13-nastoletnią dziewczynkę, po czym ją uderzył.

Napaść miała podłoże seksualne.

Mężczyzna jest normalnej budowy ciała, ma brązowo-szare włosy, bardzo wąskie usta, nos z widocznymi śladami po złamaniu, niski głos.

W dniu zdarzenia był ubrany w koszulkę koloru czerwonego z białymi napisami w języku angielskim, spodnie dresowe koloru ciemnoniebieskiego i ciemne, sportowe buty.

Poniżej prezentujemy portret pamięciowy. Osoby, które rozpoznają tego człowieka, prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 14611, 997 czynnymi całą dobę.(Visited 988 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz