Uwaga! 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych wynikami testów laboratoryjnych. Nie żyją trzy osoby [AKTUALIZACJA]

[AKTUALIZACJA]

Uwaga! Zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem. W sumie liczba osób zakażonych 205 [AKTUALIZACJA]

http://magazyninformacyjny.pl/uwaga-zmarla-piata-osoba-zakazona-koronawirusem-w-sumie-liczba-osob-zakazonych-205-aktualizacja/

Ministerstwo Zdrowia (16.10 – 16.03.2020):

Mamy 6 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Radom, Warszawa), 1 osoby z woj. małopolskiego (Kraków) i 2 osób z woj. śląskiego (Zawiercie). Pacjenci są w stanie stabilnym.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣5️⃣6️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (9.10 – 16.03.2020):

Mamy 25 nowych przypadków zakażenia #koronawirus potwierdzonych pozytywnymi wynikiami testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 9 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław i Wałbrzych), 5 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 3 osób z woj. wielkopolskiego (Kalisz i Poznań), 2 osób z woj. opolskiego (Opole), 2 osób z woj. śląskiego (Cieszyn, Tychy), 2 osób z woj. podkarpackiego oraz 2 osób z woj. łódzkiego (Łódź). Tylko jedna osoba jest w stanie średnim, pozostali pacjenci są w stanie dobrym.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣5️⃣0️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (21.20 – 15.03.2020):

Mamy 2 nowe przypadki zakażenia #koronawirus potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.


Potwierdzone przypadki dotyczą 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław) i 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin). Pacjenci są w stanie dobrym.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣2️⃣5️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (19.25 – 15.03.2020):

Mamy 4 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 2 osób z woj. śląskiego (Bytom, Zawiercie), 1 osoby z woj. łódzkiego (Łódź) i 1 osoby z woj. lubelskiego (Biłgoraj). Wszyscy pacjenci są w stanie dobrym.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣2️⃣3️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (15.10 – 15.03.2020):

Mamy 8 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikiami testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 4 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 3 osób z woj. łódzkiego (Łódź) i 1 z woj. lubuskiego (Zielona Góra). Wszyscy pacjenci w stanie dobrym.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣1️⃣9️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (9,15 – 15.03.2020):

Mamy 7 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą osoby z woj. podkarpackiego (Leżajsk), 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 osoby z woj. świętokrzyskiego (Kielce), 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego (Ostróda), 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław),1 osoby z woj.lubelskiego.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣1️⃣1️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (14.03.2020):

Mamy 10 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych

Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin).

❗️Jednocześnie z przykrością informujemy, że zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące.

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1️⃣0️⃣3️⃣/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (14.03.2020):

Mamy 9 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. wielkopolskiego (Poznań), 1 z woj. lubelskiego (Lublin) i 5 z województwa łódzkiego (Łódź).

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 9️⃣3️⃣/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

➡️ Mamy 4414 wykonanych testów na obecność koronawirusa. W ciągu ostatniej doby wykonano ich ponad 1,5 tys.

Ministerstwo Zdrowia (14.03.2020):

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą 2 osób z woj. pomorskiego (Gdańsk) i 1 z opolskiego (Opole) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 8️⃣4️⃣/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia (13.03.2020):

Mamy 7 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z w woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław), i 3 osób z woj. łódzkiego (Łódź).

➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 5️⃣8️⃣/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoba zmarła).

Ministerstwo Zdrowia (12.03.2020):

Mamy 2 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: 2 osób z woj. wielkopolskiego (Poznań)

➡️ W sumie mamy 5️⃣1️⃣ przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. W tym jedna osoba zmarła.

Zmarła pierwsza osoba zarażona koronawirusem w Polsce:

Zmarła pierwsza osoba zarażona koronawirusem w Polsce. Informację przekazał Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania. Kobieta miała 57 lat

57-latka była pierwszą osobą w Wielkopolsce, u której potwierdzono zakażenie SARS-Cov-2. Kobieta przebywała na oddziale zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu; od początku jej stan był ciężki; miała objawy zapalenia płuc o bardzo ciężkim przebiegu klinicznym, była podłączona do respiratora i utrzymywania w stanie śpiączki farmakologicznej. – informuje Onet.pl

Ministerstwo Zdrowia:

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: 2 osób z woj. podkarpackiego (Rzeszów) oraz jednej osoby z woj. wielkopolskiego (Poznań).

11.03.2020

➡️ W sumie mamy 4️⃣7️⃣ przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

Mamy 4 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: kobiety z woj. wielkopolskiego (Poznań), mężczyzny z opolskiego (Opole), a także dwóch kobiet z woj. warmińsko–mazurskiego (Ostróda). Stan wszystkich jest dobry.

➡️ W sumie to już 3️⃣1️⃣ przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

Na terenie województwa wielkopolskiego w dniu 10.03.2020 r. z powodu podejrzenia COVID-19

1. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 621 osób

2. Hospitalizowanych jest ogółem 10 osób

3. Poddanych kwarantannie są 44 osoby

Cały czas pod opieką lekarzy na oddziale wewnętrznym szpitala w Poznaniu przebywa pacjentka zarażona koronawirusem.

/poznan.uw.gov.pl/

(Visited 13 371 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz