Uszkodził dwa zaparkowane pojazdy, sprawca do tego dachował

19-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów uderzył w zaparkowany pojazd, który następnie uderzył w kolejny. Na domiar tego samochód sprawcy dachował. Policjanci ustalili, że nastolatek wsiadł za kierownicę po alkoholu, przeprowadzone wobec niego badanie stanu trzeźwości wykazało blisko dwa promile.

Około godziny 5:00 (10.04.2019r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ostrzeszowie przy ul. T. Kościuszki.

Policjanci na miejscu ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, kierujący samochodem marki audi a3 doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem. Nastolatek w wyniku nieprawidłowego manewru omijania uderzył w zaparkowany samochód marki opel corsa. Siła uderzenia była na tyle duża, że corsa przemieściła się i uderzyła w zaparkowany samochód marki opel astra. Ponadto samochód 19-latka dachował.

W wyniku podjętych czynności, okazało się, że 19-latek prowadził audi pod wpływem alkoholu, przeprowadzone wobec niego badanie stanu trzeźwości wykazało blisko dwa promile alkoholu.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

ostrzeszow.policja.gov.pl

(Visited 96 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz