Uszkodził baner warty 3 tysiące złotych

17-latek uszkodził baner reklamowy warty ponad 3 tysiące złotych. Młody mężczyzna szybko został namierzony i zatrzymany przez rawickich policjantów. Nastolatek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.


Zrozumiał swój błąd i pokrył koszty wyrządzonych strat.

W nocy 23 sierpnia rawiccy funkcjonariusze zostali powiadomieni o uszkodził banera reklamowego w postaci „Kubek Cafe Punkt” znajdującego się na jednej ze stacji paliw w Rawiczu. Z zapisu monitoringu wynikało, że młody mężczyzna, któremu obsługa stacji nie chciała sprzedać alkoholu po wyjściu z lokalu, po krótkiej chwili złość wyładowuje na pobliskim banerze. Mężczyzna wskoczył na niego powodując jego całkowite jego zniszczenie.

Zamontowane na stacji kamery zarejestrowały niezgodne z prawem zachowanie nastolatka. Funkcjonariusze prowadzący sprawę szybko ustalili i dotarli do sprawcy. 17-latek jest mieszkańcem gminy Bojanowo. Młody mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy, zrozumiał swój błąd. Lekcja pokory kosztował go 3154 złote, które w całości zwrócił pokrzywdzonej firmie a ta w zamian za to wycofała wniosek o ściganie sprawcy(Visited 256 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz