Ukradł portfel, za pomocą skradzionej karty chciał wypłacić gotówkę z bankomatu. Rozpoznajesz go ?

ROZPOZNAJESZ TEGO CZŁOWIEKA?

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, podejrzewanego o kradzież portfela. Następnie próbował za pomocą karty bankomatowej, wypłacić gotówkę z bankomatu.


Urządzenie zarejestrowało twarz poszukiwanego. Wszystkich, którzy rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Nowego Miasta poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież portfela mieszkance Poznania. Do zdarzenia doszło 3 czerwca br. w jednym z dyskontów spożywczych. Kobieta dopiero przy kasie zorientowała się, że nie ma czym zapłacić za zakupy. O wszystkim powiadomiła policjantów. Natychmiast zastrzegła także kartę bankomatową. Niecałą godzinę po zdarzeniu policjanci otrzymali informację, że ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu, posługując się skradzioną kartą. Został zabezpieczony monitoring, na którym wydać prawdopodobnego sprawcę kradzieży. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerami telefonów 61 84 12311 lub 997 czynnymi całą dobę.
(Visited 4 064 times, 1 visits today)

One thought on “Ukradł portfel, za pomocą skradzionej karty chciał wypłacić gotówkę z bankomatu. Rozpoznajesz go ?

 • 31 sierpnia, 2017 at 8:04 am
  Permalink

  No ciekawy jestem jak to się potoczy, jak znajdą tego złodzieja.

  Miałem identyczną sytuację parę lat temu we Wrocławiu. Koleś ukradł mi portfel. Liczył na szczęście i poszedł do bankomatu, próbował wypłacić gotówkę wpisując trzykrotnie PIN. Oczywiście mu się to nie udało i zablokował konto/kartę. Zgłosiłem sprawę na policję i – o dziwo – coś zrobili. Sprawdzili zapis nagrania z kamery bankomatu i namierzyli kolesia (o dziwo!). Dostałem pismo w tej sprawie, że Pan Mariusz jakiś tam będzie tego i tego dnia miał sprawę w sądzie. Jakiś tydzień lub dwa po rozprawie zadzwoniła do mnie Policjantka, mówiąc, że sprawa została umorzona – Pan powiedział, że portfel znalazł (bo kto mu udowodni, że nie?), więc go wypuścili. To, że probował tą „znalezioną kartą” wypłacić pieniądze z bankomatu, przy czym próba ta jest udokumentowana nagraniem, oczywiście dla policji/sądu żadnego znaczenia nie ma.
  Pan lata sobie po Wrocławiu nadal i nadal kradnie ludziom portfele.

  Co w takiej sytuacji jak moja czy opisana w znalezisku?

  Oczywiście dodam, że portfela (mającego wartość bardziej sentymentalną niż materialną) wraz z zawartością, nie odzyskałem. Tak działa patologiczna policja i patologiczne sądownictwo w Polsce. Trzymam kciuki, zeby jakimś cudem historia pani z Poznania skończyła się inaczej.

  Reply

Dodaj komentarz