Nie żyje mężczyzna, przysypany kruszywem, który uległ wypadkowi w podpoznańskiej firmie.

Niestety tragiczne wieści w sprawie poszkodowanego w wypadku w jednej z podpoznańskich firm. O wypadku informował na swym profilu portal ROKIETNICA WOKÓŁ NAS:


Wyjazd Straży Pożarnej do miejscowości Sobota ulica Poznańska wypadek w firmie . Osoba wpadła do silosu. Na miejsce udają się zastępy z gminy, pogotowie i Policja . LPR na miejscu

Jest prowadzona akcja ratownicza osoba wyciągnięta ale trwa reanimacja .

Jak udało nam się dowiedzieć mężczyzna w wielu około 45 lat próbował usunąć metalowy element z jednego z silosów, wszedł do silosu by wyciągnąć ten metalowy element. I jak był na dole to oberwało się kruszywo, które było na ścianach silosu i go przygniotło. Było tego ok 10 ton – dowiaduje się nasz reporter. Na miejscu wypadku przybyły służby ratunkowe , policja , LPR.  Czynności ratunkowe polegały na odkopaniu poszkodowanego , był nieprzytomny , od razu rozpoczęła się reanimacja , trwająca około godzinę. Ratownicy przywrócili krążenie i oddech rannemu, który nieprzytomny w ciężkim stanie , został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitale . Niestety stan mężczyzny pogorszył się. Z nieoficjalnych informacji jakie docierają do naszej redakcji wynika że mężczyzna zmarł .

Policja i prokuratura oraz inspekcja pracy wyjaśniają przyczyny wypadku.


Czytaj również …
(Visited 3 374 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz