Twórca singla „Niewiarygodne” zagra w Wielkopolsce! Paweł Izdebski koncertuje w Kaliszu i Poznaniu!

Paweł Izdebski koncertuje w Kaliszu i Poznaniu! Twórca singla „Niewiarygodne” zagra w Wielkopolsce 12 i 13 października

Paweł Izdebski – znany youtuber, wokalista Studio Accantus, gitarzysta Ralpha Kamińskiego i autor EP „Książę Naiwności”, 10 lipca 2019 r. zapowiedział swoją pierwszą autorską płytę – wydawaną samodzielnie – zatytułowaną „@strach”, publikując premierowego singla pt. „Niewiarygodne” na YouTube i platformach streamingowych.

Płyta Pawła Izdebskiego „@strach” już w styczniu. „Niewiarygodne” pierwszym singlem.

A już 12 i 13 października Paweł Izdebski z zespołem muzycznym odwiedzą Kalisz i Poznań w ramach trasy „Niewiarygodny Tour” promującej nadchodzący krążek.
Debiutant z podwarszawskiej Wiązowny przełamuje swoją karierę muzyczną. Izdebski podjął się współpracy z zespołem, dotychczas grającym pod nazwą Deep Down Inside, co skłoniło go do powrotu do zdecydowanie mocniejszych, rockowych korzeni muzycznych, oddalając się od klimatu wydanej w 2017 roku popowej EP „Książę Namiętności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień – co można usłyszeć w dostępnym utworze „Niewiarygodne”.

Płyta „@strach” to ostateczny porachunek z lękami muzyka, porzucenie bujającego w obłokach chłopaka i stawienie czoła dojrzałemu, choć przytłaczającemu światu, do czego zachęca również odbiorców.

„Płyta pt. „@strach” to muzyczno-słowna rozprawa z moimi lękami. W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości. Możemy wiecznie uciekać, cofać się i tkwić w bezpiecznym miejscu albo… wziąć swój strach pod rękę i zacząć być wolnym. Fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.”
Paweł Izdebski o płycie „@strach”

Album „@strach” można już zamówić w przedsprzedaży na stronie http://preorder.pawelizdebski.pl, a w wersji cyfrowej i fizycznej dostępna będzie w całości w styczniu 2020 roku.

O czym jest Niewiarygodne – pierwszy singiel promujący nowy album?

O tym, że do zmiany na lepsze potrzeba nam drugiego człowieka. Kogoś, kto pomimo naszych wad, walczy o nasze szczęście i pokazuje nam lepszą wersje samych siebie.
Piosenka, która może wydłużyć festiwalową noc i będzie współgrała  z rozgwieżdżonym niebem. „Już na próbach nieuchronnie zbliżyliśmy się stylistyką do takich zespołów jak Snow Patrol czy Coldplay. Jesteśmy z tego ogromnie szczęśliwi, ale mamy też nadzieję, że utwór jest gdzieś pośrodku naszych inspiracji i jest to coś oryginalnego.”

                                                               —
Pawła Izdebskiego można usłyszeć nie tylko na YouTube czy platformach streamingowych takich jak Spotify. Zespół aktywnie koncertuje, a w związku z nadchodzącą premierą planują również trasę koncertową „Niewiarygodny Tour”, z którą zamierzają odwiedzić każde województwo. Poszczególne daty zostaną jeszcze ogłoszone, ale już dziś możemy zaprosić na koncerty przedpremierowe w Kaliszu i Poznaniu:

Paweł Izdebski / Kalisz / 12.10 / Niewiarygodny Tour
Paweł Izdebski / Poznań / 13.10 / Niewiarygodny Tour

Oficjalna strona www: https://pawelizdebski.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/c/PawelIzdebski/

Facebook: https://www.facebook.com/pawelizdebskipl/

Instagram: https://instagram.com/nieokiemznany/

(Visited 107 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz