Trwa remont przejazdu PKP w Nowym Tomyślu na ul. Kolejowej – utrudnienia, objazdy [ZDJĘCIA, FILMY]

Od środy 24 stycznia trwa remont przejazdu kolejowego w Nowym Tomyślu na ul. Kolejowej. Szereg prac remontowych , spowodował spore problemy z komunikacyjne. Utworzone zostały objazdy a podczas największego natężenia ruchem kieruje policja. Remont potrwa do końca miesiąca stycznia. Przed kierowcami jeszcze kilka dni utrudnień .
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.Zamknięcie przejazdu w Nowym Tomyślu na ul.Kolejowej – poważne utrudnienia, objazdy [FILM]

Od dziś spore utrudnienia w ruchu drogowym w Nowym Tomyślu . Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego na ulicy Kolejowej. Ruch odbywa się objazdami w Paproci i Cichej Górze . Utrudnienia potrwają aż do końca miesiąca stycznia.

Od czytelnika otrzymaliśmy film, który pokazuje skalę utrudnień .

UWAGA ! PILNY KOMUNIKAT ! Zamknięcie przejazdu kolejowego w Nowym Tomyślu:

Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu przekazuje do Państwa wiadomości informację, która wpłynęła do naszego urzędu, a która informuje o zamknięciu przejazdu kolejowego w Nowym Tomyślu:


W związku z remontem przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Kolejowej w Nowym Tomyślu, uprzejmie informujemy, że od dnia 24.01.2018 r. od godz. 07:00 do dnia 31.01.2018 r. do godz. 18:00, przejazd będzie zamknięty.
Objazdy (do 3,5t oraz powyżej 3,5t) zostaną poprowadzone zgodnie z załączonym schematem.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.
PPU Dromo Sp. z o.o /Powiat Nowotomyski/
(Visited 2 680 times, 1 visits today)

One thought on “Trwa remont przejazdu PKP w Nowym Tomyślu na ul. Kolejowej – utrudnienia, objazdy [ZDJĘCIA, FILMY]

Dodaj komentarz