Tragiczny wypadek na DK! Zderzenie dwóch ciężarówek i auta [AKTUALIZACJA]

Tragicznie zdarzenie na drodze krajowej nr 11 w Kotlinie.
 
Do zdarzenia doszło około godziny 23.25. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 607, jadąc z Pleszewa w kierunku Kotlina, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas gdzie uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego jadącego w kierunku Pleszewa.
 
W wyniku uderzenia Peugeot obrócił się o 360° a następnie czołowo zderzył się z kolejnym samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Pleszewa, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.
 
W wyniku tych zdarzeń śmierć poniósł mężczyzna kierujący samochodem osobowym. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin.
 
Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności podczas podróży, by nie dochodziło do tak tragicznych zdarzeń drogowych.
 

Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie

Tragedia w m. Kotlin. Zderzyły się tam dwie ciężarówki i auto. Niestety, w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.




W sobotę, krótko po północy, wielkopolscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku w powiecie jarocińskim. W miejscowości Kotlin doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i auta.

Jak przekazał TVP Ponań oficer dyżurny wielkopolskich strażaków, w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła osoba podróżująca samochodem osobowym. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana.

Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. – informuje TVP Ponań.

(Visited 911 times, 1 visits today)

Leave a Reply