Tragiczny wypadek! Nie żyje młody kierowca.

Wczoraj we Wronkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zdarzenia, na miejscu zmarł 22-letni Wronczanin. Przyczyny i szczegółowe okoliczności zajścia będą wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.


Wczoraj, około godziny 23, na ul. Nowowiejskiej we Wronkach doszło do wypadku drogowego. Na miejsce, „z ramienia” Policji, dyżurny wysłał funkcjonariuszy z Wronek,  policjantów Wydziału Ruchu Drogowego oraz technika kryminalistyki z szamotulskiej komendy Policji.

Jak się okazało, na miejscu zderzyły się ze sobą samochód marki Lancia (którym kierował 22-letni mieszkaniec Wronek) oraz samochód ciężarowy marki Man (którym kierował 45-letni mieszkaniec Torunia). Niestety, kierujący samochodem osobowym, w wyniku wypadku zmarł na miejscu.

Funkcjonariusze, pod nadzorem obecnego na miejscu prokuratora, wykonali oględziny, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli pozostały niezbędny materiał dowodowy, dzięki czemu wstępnie ustalili przebieg zdarzenia.

W kwestii przyczyn wypadku, pod uwagę bierzemy nieprawidłowości przy wyprzedzaniu w miejscu zabronionym. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku będą jednak wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi na drogach !

SCH

(Visited 11 975 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz