TRAGICZNY WYPADEK NA DRODZE DK15

4 marca 2021 roku po godzinie 17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Czeluścin gm. Czerniejewo.


Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz po jednym zastępie z OSP w Czerniejewie i OSP w Żydowie. Z uwagi na miejsce zdarzenia (granica powiatów) zadysponowane były również dwa zastępy z JRG we Wrześni. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali samochód osobowy w pozycji na kołach znajdujący się w polu. Na zewnątrz znajdował się kierowca, który był reanimowany przez lekarkę będącą świadkiem wypadku.
Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w przywróceniu czynności życiowych u poszkodowanego. Niestety po ponad godzinnej reanimacji lekarz stwierdził zgon Strażacy odłączyli również w pojeździe akumulator oraz oświetlili terenu akcji podczas prowadzonych przez Policję oględzin. Na czas prowadzonych działań ruch na DK 15 był utrudniony, Policja zorganizowano objazdy.

(Visited 1 420 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz