Tragiczne zderzenie dwóch BMW. Nie żyje 19-latek.

Wczoraj policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło około godziny 23 na drodze krajowej nr 92 w Gaju Wielkim.
Okazało się, iż zderzyły się ze sobą dwa samochody marki BMW.


Jednym kierował 19-letni mieszkaniec Pniew drugim kierował 31-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. W drugim samochodzie znajdowała się również pasażerka. Niestety w wyniku doznanych obrażeń 19-latek zmarł na miejscu. Kierujący oraz pasażerka drugiego samochodu trafili do szpitala.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż 19-letni kierujący BMW zjechał na pobocze w celu uniknięcia zderzenia z innym pojazdem, po czym stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód, którym kierował 31-latek. Policjanci pracują nad ustaleniem nieznanego kierującego, który mógł przyczynić się do wypadku.
Na miejscu ustalono świadków zdarzenia, policjanci wykonali też oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dokumentację procesową. W sprawie toczyć się będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem bedzie szczegółowe ustalenie przyczyn oraz okoliczności zdarzenia.

(Visited 1 140 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz