Tragiczne zderzenia motocykla z autem ciężarowym

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem t, na miejscu zmarł kierujący jednośladem. Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności wypadku będą wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa. Apelujemy o rozwagę na drogach!
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 22 na trasie K92 w Chełmnie.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż na łuku drogi nieznany kierujący motocyklem marki Honda CBR  najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego, którym kierował 61-letni obywatel Ukrainy. W wyniku poniesionych obrażeń, motocyklista zmarł.

Policjanci drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki na miejscu wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dla dalszego śledztwa dokumentację. Policjanci z Pniew przesłuchali świadków wypadku.

Pracę na miejscu nadzorował prokurator. W sprawie prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem będzie szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

To już czwarta osoba w tym roku, która straciła życie na drodze na terenie naszego powiatu. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

mł. asp. Sandra Chuda

(Visited 2 786 times, 1 visits today)

Leave a Reply