Tragiczne dachowanie auta osobowego! Kierowca znajdował się w środku pojazdu bez oznak życia.

5 sierpnia o godz. 2:34 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Atanazyn z jedną osobą poszkodowaną.


Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG w Chodzieży oraz z OSP w Szamocinie. Na prawym pasie drogi leżał na dachu samochód osobowy. Kierowca znajduje się w środku bez oznak życia. Brak innych osób poszkodowanych. Droga nieprzejezdna w obu kierunkach.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia, oświetlono teren działań, wykonano stabilizację pojazdu, a następnie przy pomocy sprzętu hydraulicznego ratownicy wykonali dostęp do uwiezionego w aucie kierowcy. Przybyły na miejsce zdarzenia ratownik medyczny ZRM z Wysokiej stwierdza brak parametrów życiowych. Ze względu na ilość obrażeń i brak funkcji życiowych podjął decyzję o odstąpieniu od dalszych czynności medycznych. Po dokonaniu całkowitego dostępu odstąpiono od wyjęcia ciała do czasu przybycia prokuratora. Na miejsce przybyły również dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz trzy patrole Policji.

Akcja trwała ponad 5,5 godziny.  

Opracowanie: mł. kpt. Artur Binkowski
Zdjęcia: asp. sztab. Pawłe Felski

Zobacz również …

 

(Visited 1 962 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz