Tragedia ! Pijany 20 – latek wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił 26 – latka, a następnie zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

Na drodze między Gutowem Małym a Wrześnią doszło do wypadku, w którym 26-latek poniósł śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej we Wrześni.


W nocy z 19 na 20 stycznia br. o godzinie 0:00 we Wrześni na ulicy Szosa Witkowska doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć. W zdarzeniu uczestniczył pojazd Opel Meriva oraz pieszy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem Merivą jadąc w kierunku Wrześni od Gutowa Małego podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu Peugeot 207, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku tego, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał na chodnik, gdzie potrącił 26-letniego mieszkańca Wrześni, a następnie zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

Poszkodowany został zabrany do Szpitala, gdzie wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Od kierującego Oplem Merivą była wyczuwalna woń alkoholu. Po przeprowadzonym przez policjantów badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 20-letni mieszkaniec gminy Września jest nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości decyzją Prokuratora Rejonowego we Wrześni, 20-latek został zatrzymany. Dodatkowo policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny wraz z dokumentacją fotograficzną miejsca zdarzenia.

(Visited 1 137 times, 1 visits today)

One thought on “Tragedia ! Pijany 20 – latek wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił 26 – latka, a następnie zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

  • 24 stycznia, 2018 at 7:00 am
    Permalink

    To się nazywa karma, gość jest już rozliczony za spowodowane śmierci, nie ma procesu, sądu i żywienia debila przez kilka lat z naszych podatków. Oko za oko . Pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz