Tragedia! Nie żyje mieszkaniec powiatu nowotomyskiego

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach:

Niestety, wczoraj na terenie naszego powiatu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Około godziny 20:50, dyżurny szamotulskiej komendy Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej z Dusznik na Sędziny. Policjanci zastali na miejscu samochód marki Volkswagen Touran, który uderzył w drzewo.


Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, kierujący pojazdem 45-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Wykonali oflędziny oraz sporządzili niezbędną dokumentację. Prawdopodobną przyczyną wypadku, mogła być próba uniknięcia zderzenia z poprzedzającym pojazdem. Szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia będą jednak wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania.

Drodzy kierowcy, apelujemy o ostrożność na drogach ! Wsiadając za kierownicę jesteśmy odpowiedzialni za życie swoje i innych… choć może łatwo tak mówić, ale starajmy się nie popełniać błędów, które mogą być nieodwracalne w skutkach.
Zdjęcie publikujemy ku przestrodze dla innych… 

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach

Zobacz również …

(Visited 1 736 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz