Tragedia! Nie żyje dziecko! Chłopcy spadli z wysokości 13 metrów na bruk [AKTUALIZACJA]

DWAJ 4-LETNI CHŁOPCY WYPADLI Z OKNA

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w jednej z kamienic w Wolsztynie. Dwaj 4-letni chłopcy wypadli z okna mieszkania zlokalizowanego na wysokości czwartego piętra. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń jeden z nich zmarł w szpitalu.


Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci działający pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wolsztynie.

10.05.2019 r. ok.godz. 20:30 dyżurny KPP w Wolsztynie otrzymał informację o zdarzeniu z udziałem dwójki małoletnich dzieci, do którego doszło w jednej z kamienic w Wolsztynie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że dwaj chłopcy, bracia w wieku 4 lat wypadli z okna mieszkania położonego na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Dzieciom natychmiastowej pomocy udzieliły osoby, które znalazły się na miejscu bezpośrednio po zdarzeniu. Obaj chłopcy przetransportowani zostali do szpitala.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny oraz przesłuchali osoby, które jako pierwsze znalazły się na miejscu zdarzenia. Ustalili też, że dzieci znajdowały się pod opieką matki, która jak wykazało badanie była trzeźwa. Kobiecie zagwarantowano pomoc psychologiczną.

Niestety jeden z chłopców po przewiezieniu do szpitala zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Drugi z braci nadal znajduje się po opieką lekarzy. Jego stan określany jest, jako ciężki, stabilny.

W sprawie wszczęte zostało śledztwo, w toku którego ustalane będą wszelkie okoliczności dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

Tragedia! Nie żyje dziecko! Chłopcy spadli z wysokości 13 metrów na bruk
Dwóch braci w wieku czterech lat wypadło z okna mieszkania na czwartym piętrze. Jeden z nich nie żyje, drugi jest w szpitalu. Nie wiemy, w jakim jest stanie.– Zdarzenie miało miejsce wczoraj około 20:30 – mówi Wojciech Adamczyk z wolsztyńskiej policji.

– Dzieci natychmiast zostały przewiezione do szpitala, niestety w wyniku odniesionych obrażeń jeden z chłopców zmarł, drugi jest pod opieką lekarzy. Na miejscu, w czasie tego zdarzenia była obecna matka chłopców, była trzeźwa. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.- informuje radiopoznan.fm

Więcej szczegółów niebawem …

(Visited 8 133 times, 12 visits today)

Dodaj komentarz