Tragedia! Nie żyją dwie młode osoby! Spłonęły w rozbitym aucie – AKTUALIZACJA [FILM]

 Dwie osoby zginęły na miejscu po tym, jak volkswagen touareg wypadł z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach w okolicach miejscowości Ryżyn gm. Chrzypsko Wielkie. Autem podróżowały cztery osoby. Dwie zostały przewiezione do szpitala.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu, dachował  i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się.  Spłonęła również słoma na pobliskim polu.

Na miejscu zginęły dwie osoby – pasażerowie tego auta. Kierowca i pasażerka w ciężkim stanie, zostali zabrani do szpitala. Poszkodowani do młodzi ludzie w wieku 20 – 23 lat.

Do tragicznego wypadku doszło dziś, około godz. 01.30 na drodze z Lutomia do Ryżyna.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy pod nadzorem Prokuratora z Szamotuł prowadzili oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali szkic miejsca oraz przesłuchali ustalonych świadków.

Droga, gdzie dosżło do zdarzenia była przejezdna dopiero około godziny 6 rano.

Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają śledczy z Międzychodu pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Szamotuł.

Oficer prasowy KPP w Międzychodzie

aspirant sztabowy Przemysław Araszkiewicz

Tragedia! Nie żyją dwie osoby! Spłonęły w rozbitym aucie.

21 lipca 2019 r. ok godz.1.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzychodzie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym pomiędzy miejscowościami Lutom, a Ryżyn.


W wyniku uderzenia w drzewo auto stanęło w płonieniach oraz zapaliło się zboże na przylegającym polu. Na miejsce zdarzenia  niezwłocznie zadysponowano zastępy z okolicznych jednostek OSP oraz JRG Międzychód. działania zastepów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wodu w celu ugaszenia pożaru samochodu, ugaszeniu pożaru zboża oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. W stutek uderzenia pojazdu w drzewo poszkodowane zostały dwie osoby, a dwei poniosły śmierc na miejscu. Spaleniu uległo również ok 2 ha ścierniska oraz zboża na pniu. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy PSP w Międzychodzie, Oficer Prasowy KP PSP w Międzychodzie. Udział w działaniach brała również Policja, ZRM oraz prokurator.

Zobacz również …

(Visited 8 549 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz