Tragedia na drodze!

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek do którego doszło w środę 4 listopada na drodze powiatowej z Bruszczewa do Starego Bojanowa (gm. Śmigiel).

Informację o wypadku dyżurny SKKP otrzymał o godz. 15:21. Z informacji wynikało, że doszło do wypadku, a kierowca jest uwięziony w pojeździe.


Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków z JRG Kościan oraz druhów OSP ze Starego Bojanowa i Śmigla. Po 6 minutach od zgłoszenia na miejscu wypadku pojawili się strażacy. Okazało się, że samochód osobowy uderzył w drzewo, a w pojeździe znajduje się uwięziony nieprzytomny mężczyzna. Ratownicy przy użyciu sprzętu hydraulicznego przy jednoczesnym wykonaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej uwolnili mężczyznę z pojazdu. Mimo wysiłków strażaków życia młodego człowieka nie udało się uratować. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Policyjne dochodzenie pod nadzorem prokuratora ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

Kolejny raz w wypadku zginał młody człowiek. Apelujemy do kierowców o rozsadek i rozwagę w czasie jazdy. Każdy z nas udając się w podróż chce szczęśliwie dojechać nie tylko do celu ale również wrócić do domu.

Opracowanie: st. kpt. Violetta Rybczyńska – KP PSP w Kościanie
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Kościanie

(Visited 1 733 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz