Targi SHOP LOCAL w Starym Browarze – zawsze coś nowego

Targi SHOP LOCAL w Starym Browarze, a także w innych miastach w całej Polsce, odbywają się regularnie. Impreza zdobyła wierną klientelę dzięki różnorodności i jakości prezentowanych produktów. Dlaczego warto odwiedzić ich nową edycję w dniach 7-8 czerwca? Organizatorki SHOP LOCAL za każdym razem zapraszają do współpracy nowe marki. Tym razem w Starym Browarze będzie można kupić m.in. piękne piżamy, kolorowe parki i męskie akcesoria, takie jak kapelusze czy poszetki.


Ambicją twórczyń targów, Julii Szyńskiej i Zofii Hertel, jest wyszukiwanie i promowanie interesujących polskich twórców mody i designu. Na każdej edycji targów SHOP LOCAL nowe, zaskakujące marki prezentują swoje produkty: od ubrań, przez biżuterię do butów czy kosmetyków. Chcemy promować lokalnych twórców oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, a także nie nadwyrężając portfela, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych – mówi współorganizatorka targów Julia Szyńska.

Na jakie marki warto zwrócić uwagę w czasie nowej edycji targów SHOP LOCAL w Starym Browarze, 7 i 8 czerwca?

Marka PLOOM swoje ubrania dedykuje młodym, aktywnym kobietom, ceniącym komfort i chcącym swoją energię wyrażać strojem. Unikalność PLOOM to nie tylko wyjątkowe projekty, ale także propozycja, żeby młode mamy i ich małe córki wybrały dopasowaną do siebie garderobę. W kolekcjach damskiej i dziecięcej przeplatają się modele i printy w rozmiarach dla dorosłych kobiet i kilkuletnich dzieci. Hit na lato to kolorowe parki, idealne na wakacje nad polskim morzem, gdzie pogoda lubi płatać figle.

Marka PoshYou przekonuje swoje klientki, że eleganckim warto być 24 godziny na dobę. W nocy – w pięknej piżamie. Produkty PoshYou to szykowne komplety w wersjach długich i krótkich, szlafroki i akcesoria.

Na targi SHOP LOCAL zaproszeni są także panowie. Specjalnie dla nich swoje stoisko przygotowała marka EM Men’s Accessories. Brand oferuje szeroki wybór akcesoriów w stylu oficjalnym i casualowym, m.in. poszetki, krawaty, muchy, pasy smokingowe, torby, paski, zestawy prezentowe, szale. Na nadchodzące wakacje marka poleca piękne plecione kapelusze. Tu można też szukać prezentów na zbliżający się Dzień Ojca.

Co łączy wszystkie marki prezentujące się na SHOP LOCAL w Starym Browarze? Lokalna produkcja, świetna jakość i unikalność. Targi można odwiedzić 7 i 8 czerwca (piątek – sobota) w Atrium 0 w Starym Browarze, w godzinach 9:00 – 21:00.

Targi polskich projektantów SHOP LOCAL w Starym Browarze

6-7 czerwca (piątek – sobota), godz. 9:00 – 21:00

Stary Browar, Atrium 0

Szczegóły na temat wydarzenia i pełna lista wystawców tutaj.

(Visited 146 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz