Świąteczne drzewko nowotomyskiej komendy

Jak co roku o tej porze Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu gościła niezwykłych pomocników, którzy przystroili świąteczną choinkę. Ozdoby, które zwisły na świątecznym drzewku są wyjątkowe,


gdyż zostały własnoręcznie zrobione przez dzieci podczas zajęć świetlicowych.

Żeby tradycji stało się zadość, dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej w Nowym Tomyślu pod opieką Pani Jolanty Szade – Pełnomocnika Burmistrza Nowego Tomyśla ds. Uzależnień odwiedziły nowotomyską komendę, aby przyozdobić choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Dzięki nim świąteczne drzewko jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Naszym miłym i niezastąpionym pomocnikom towarzyszyli funkcjonariusze nowotomyskiej komendy wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomirem Wenderskim. Wspólne chwile spędzone przy strojeniu drzewka dały wszystkim wiele radości. Mamy nadzieję, to drzewko da małą namiastkę świąt tym funkcjonariuszom, którzy w ten wyjątkowy czas będą pełnić służbę.

Jak co roku piękne drzewko trafia do naszej komendy dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Bolewice, za co serdecznie dziękujemy.

Zobacz również …

(Visited 242 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz