Świąteczna wizyta u najmłodszych pacjentów w szpitalu i prezenty dla potrzebujących dzieci

Święta Wielkanocne – Wszyscy się krzątają, uśmiechają, kupują drobiazgi dla najmłodszych. Niestety nie każdy może radośnie przeżywać ten czas. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile


odwiedzili najmłodszych pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz obdarowali najmłodszych pacjentów świątecznymi drobiazgami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Mundurowi odwiedzili również najbardziej potrzebujące rodziny i najmłodszym wręczyli prezenty.

Podczas tej niecodziennej wizyty w dniu 30 marca br. mali pacjenci w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi otrzymali od policjantów świąteczne drobiazgi oraz słodkości. Funkcjonariusze podczas wizyty rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Zajączka. Jak się okazało wszystkie dzieci utęsknieniem na niego czekają.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami pilskiej komendy, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Pilscy policjanci odwiedzili najmłodszych przebywających na dziecięcych oddziałach. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Zajączka.

Dzisiaj również funkcjonariusze odwiedzili te najbardziej potrzebujące rodziny. Dzieci otrzymały od policjantów wymarzone pluszaki, gry edukacyjne oraz słodycze. Dla niektórych dzieci były to pierwsze od dawna zabawki, dlatego też radość i szczęście najmłodszych była ogromna. Podczas wizyt nie brakowało uśmiechu na twarzach dzieci oraz ich mam, a także serdecznych podziękowań dla policjantów.
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 139 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz