Stary Browar rozpoczyna świętowanie urodzin koncertem NOSOWSKIEJ

W najbliższą sobotę mocnym muzycznym uderzeniem Stary Browar rozpocznie świętowanie 16. urodzin. Poznańskie centrum zaprasza na koncert NOSOWSKIEJ w Parku. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. To nie koniec urodzinowych atrakcji.


Co jeszcze Stary Browar planuje z okazji rocznicy otwarcia?

Kolejny raz będzie muzyczno-artystycznie i kolejny raz nie ograniczamy się do jednego wydarzenia – zapowiada Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. W zeszłym roku na naszym jubileuszowym koncercie Albo Inaczej 2 bawiło się kilka tysięcy ludzi. Lubimy, kiedy jest Was w Starym Browarze tak dużo, lubimy świętować z rozmachem, a na “słodką szesnastkę” przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Pierwsza z nich to sobotni koncert NOSOWSKIEJ w Parku Starego Browaru. Energetyczna wokalistka zaśpiewa w Poznaniu 5 października. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Katarzyna Nosowska to artystka, której przedstawiać nie trzeba. Swoim talentem, energią i łatwością w poruszaniu się po rozmaitych muzycznych stylach rozkochuje w sobie polską publiczność każdego roku na nowo. NOSOWSKA to solowy projekt liderki zespołu Hey, który przyniósł jej w ostatnich latach kolejną falę popularności i jeszcze bardziej powiększył grono fanów.

Koncert NOSOWSKIEJ to dopiero początek urodzinowego kalendarium Starego Browaru. Wiele atrakcji poznańskie centrum planuje wokół 16. rocznicy otwarcia, czyli 5 listopada. Szczególnego projektu można spodziewać się w Galerii na Dziedzińcu. W zeszłym roku, na 15. jubileusz, Stary Browar zaprosił do Poznania wybitnego fotografa Davida LaChapelle’a. Czego możemy spodziewać się tej jesieni? 5 listopada zainaugurujemy wystawę, która dla naszej publiczności będzie kompletnym zaskoczeniem. Zdradzę na razie, że będzie to prezentacja zagranicznego twórcy, absolutnie wymykającego się definicjom. Poruszającego się płynnie między modą, sztuką, designem. Niczego podobnego nie było dotychczas w Poznaniu i w Polsce – mówi Tupalska.

W listopadzie nie zabraknie też atrakcji zakupowych, marki Starego Browaru co roku włączają się w obchody urodzin Centrum, przygotowując okazjonalne promocje.

NOSOWSKA – koncert na 16. urodziny Starego Browaru

5 października 2019, godz. 20:00

Park Starego Browaru w Poznaniu

WSTĘP WOLNY

(Visited 214 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz