Sprzeczka o kobietę, 18-letni mieszkaniec Piły ugodził nożem kuchennym w brzuch 20-letniego mężczyznę.

W nocy 3 maja Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile odebrał telefon, w którym usłyszał, że potrzebna jest pomoc, gdyż na ulicy leży mężczyzna z raną brzucha i krwawi. Natychmiastowe i bardzo zdecydowane działania policjantów doprowadziły do błyskawicznego zatrzymania sprawcy uszkodzenia ciała, któremu za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

3 maja przed północą Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał telefoniczną informację o tym, że między blokami przy ulicy Bohaterów Stalingradu leży młody mężczyzna, który ma ranę brzucha i krwawi. Błyskawicznie na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego oraz funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy wspólnie z załogą Pogotowia Ratunkowego udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, a następnie rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Funkcjonariusze sprawdzili najbliższą okolicę, ustalili świadków, których natychmiast rozpytali na okoliczność zdarzenia. Policjanci na bieżąco analizowali wszystkie informacje i ustalenia. Dzięki temu bardzo szybko zatrzymali sprawcę w jednym z mieszkań na terenie Piły, zaledwie kilkadziesiąt minut od momentu zdarzenia.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci ustalili, że między dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki, a kiedy argumenty na słowa przestały wystarczać, 18-letni mieszkaniec Piły ugodził nożem kuchennym w brzuch starszego od siebie, 20-letniego mężczyznę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń powodem takiego zachowania miała być sprzeczka o kobietę. Policjanci w pobliżu miejsca zdarzenia, w krzakach ujawnili zakrwawiony nóż, który został zabezpieczony. Pokrzywdzony mężczyzna z podejrzeniem uszkodzenia narządów jamy brzusznej został przewieziony do szpitala, a sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany, to 18-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(Visited 545 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz