Sparing smaków na foodKORCIE Starego Browaru

Sparing smaków na foodKORCIE Starego Browaru

 W świecie sportu uważani są za czołowe gwiazdy polskiego tenisa. Prywatnie sparingpartnerzy, którzy od lat tworzą dobraną parę, idealnie uzupełniającą się pod każdym względem.


Ona – wyjątkowo kobieca, słodka i delikatna, na korcie energiczna i świeża. On – pewny siebie, zdecydowany choć czasem nieco humorzasty, w sierpniu zawsze prezentuje jednak najlepszą formę. Do tej pory mogliśmy obserwować jedynie ich indywidualne poczynania na korcie tenisowym. W Starym Browarze – po raz pierwszy zmierzą się ze sobą podczas towarzyskiego meczu na foodKORCIE – Wenus Malina i Roger Jagoda.

 „Zorganizowanie tak wielkiego wydarzenia, jak starcie dwóch największych gwiazd leśnego tenisa to nie lada wyzwanie. Wszyscy jednak zdążyli się już przyzwyczaić, że dla naszego teamu niemożliwe nie istnieje. Dzięki pomocy MYTUJEMY, udało nam się zrealizować projekt tak jak zaplanowaliśmy.” – mówi Karol Kędziora, Koordynator ds. Projektów Marketingowych i Logistyki Starego Browaru, a prywatnie wielki entuzjasta sportu.

Leśny duet spędzi w Starym Browarze cały sierpień. Sparingi będą się odbywać regularnie w restauracjach i kawiarniach Starego Browaru. Na kibiców czekają desery i napoje inspirowane Maliną i Jagodą cenie 5, 10, 15 i 20 zł.

 Lista dań z #foodproject #malina i #jagoda:

Bioway MIX (Pasaż +2)

do 5 zł: sałatka owocowa z malinami i jagodami za 3,49 zł / 100 g

 Five o’clock (Atrium -1)

do 20 zł: kawa Love Berry o smaku maliny i jagody, torebka 150 g za 20 zł

Pijalnia Czekolady E. Wedel (Atrium 0)
do 5 zł: praliny malina-wanilia i malina za 3 – 3,5 zł/szt.
do 15 zł: lemoniada: cytryna z sorbetem malinowym za 15 zł
do 20 zł: lemoniada jagodowa za 16 zł, tartaletka z malinami za 16 zł, tiramisu malinowe za 18 zł, czekolada mleczna z malinami na winie z likierem malinowym za 20 zł, czekolada biała z malinami na winie, lodami waniliowymi i świeżą miętą za 20 zł

Starbucks (Atrium 0)

do 10 zł: jogurt malinowy za 7,95 zł
do 15 zł: malinowe frappucino za 15 zł

Projekt Kuchnia (Dziedziniec Sztuki)

do 20 zł: wątróbka drobiowa z chałką drożdżową, malinami i jagodami za 20 zł

So!Coffee (Pasaż 0)

do 5 zł: lody malinowe za 3,30 zł / porcja
do 10 zł: jogurt z jagodami za 7,90 zł, pudding z malinami za 8,90 zł, tartaletka z jagodami za 9,90 zł
do 15 zł: shake malinowy za 14,90 zł
do 20 zł: sok malina i jagody za 17,90/18,90/19,90 zł, herbata mrożona yerba mate z malinami za 15,90 zł, malinowe chai latte za 15,90/16,90/17,90 zł

  „Obecność Maliny i Jagody podczas sierpniowego foodproject to kolejny sukces! Cieszymy się, że z każdym miesiącem nasz projekt chcą wspierać kolejne gwiazdy wielkiego formatu. W planach mamy już kolejne współprace, które mamy nadzieję – przypadną wszystkim do gustu ” – mówią twórcy bloga MYTUJEMY, ambasadorzy akcji #foodproject.

MYTUJEMY to jeden z wiodących subiektywnych przewodników kulinarnych w Polsce, obserwowany przez prawie 29 tys. osób na Instagramie i ponad 21,5 tys. na Facebooku.

Projekty graficzne #foodproject przygotowywane są przez studio UVMW, we współpracy z ilustratorem Jackiem Ambrożewskim i zespołem marketingu Starego Browaru, który za #foodproject otrzymał nagrodę Klubu Twórców Reklamy.(Visited 104 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz