Śmiertelny wypadek. Nie żyje 20-letnia pasażerka Fiata Seicento – Informacja Policji

Na drodze gruntowej prowadzącej od miejscowości Wola Jabłońska w kierunku Kuźnicy Zbąskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierująca samochodem marki Fiat Seicento z niewidomych przyczyn zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniosła 20-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu grodziskiego. Kierująca samochodem, 20-letnia mieszkanka gminy Grodzisk Wielkopolski walczy o życie.


13 maja br. około godz: 16:15 oficer dyżurny grodziskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej, gruntowej prowadzącej od miejscowości Wola Jabłońska w kierunku miejscowości Kuźnica Zbąska.

Policjanci z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento, na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn nagle zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Najprawdopodobniej zbyt duża prędkość, a następnie nieopanowanie kierowanego przez siebie pojazdu mogły być przyczyną tego wypadku.

To jedna z hipotez branych przez grodziskich policjantów pod uwagę. Śmierć na miejscu poniosła 20 – letnia pasażerka, mieszkanka gminy Rakoniewice. Kierująca została wydostana z pojazdu i śmigłowcem przewieziona w stanie ciężkim do jednego z podpoznańskich szpitali.

Policjanci wykonali szereg czynności procesowych pod nadzorem obecnego na miejscu wypadku prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim. Sporządzili szkice, wykonali oględziny oraz zabezpieczyli odpowiednie ślady, wszystko po to, aby w najbliższym czasie móc odtworzyć szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

Źródło: grodzisk-wielkopolski.policja.gov.pl

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
 
(Visited 2 831 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz