SKRADZIONY MERCEDES – UJAWNIONY PO SŁUŻBIE PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA

W poniedziałek 21 maja br. około godziny 04:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu został poinformowany o kradzieży z powiatu międzychodzkiego samochodu marki Mercedes klasy S o wartości 80 tysięcy zł.


W akcji poszukiwawczej wzięło udziału kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz nowotomyskiego. Do działań zadysponowany został również śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pojazd został odnaleziony jeszcze tego samego dnia w Lipce Wielkiej przez będącego po służbie funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

21 maja br. o godzinie 4 nad ranem Dyżurny Nowotomyskiej Komendy Policji otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Mercedes klasy S. Pojazd został skradziony z powiatu międzychodzkiego, a sprawca przemieszczać się miał w kierunku Lwówka Wielkopolskiego. W związku z powyższym decyzją I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomira Wenderskiego ogłoszono alarm na terenie działania jednostki. W działaniach poszukiwawczych udział wzięło około 30 funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz ponad 20 funkcjonariuszy z powiatu nowotomyskiego. Do działań został również zadysponowany śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Tego samego dnia około godziny 16:00 Policjant Wydziału Kryminalnego w Nowym Tomyślu poinformował, iż ujawnił poszukiwane auto na terenie miejscowości Lipka Wielka. W samochodzie pozostawione zostały przez sprawce kluczyki od pojazdu.

Policja w dalszym ciągu prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży.

(Visited 2 986 times, 1 visits today)

One thought on “SKRADZIONY MERCEDES – UJAWNIONY PO SŁUŻBIE PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA

  • 30 maja, 2018 at 7:06 pm
    Permalink

    ciekawe do kogo nalezal mercedes ze takie dzialania

    Reply

Dodaj komentarz