SKF wygrywa z Kadrą Norwegii

SKF Forex Polska Politechnika Poznańska – Kadra Norwegii do lat 19 4:1(25:19, 25:27, 29:27, 25:21, 25:18)

Skład SKF: Radzewicz(c), Kohut, Czaplińska, Karolczyk, Halczak, Lewandowska, Grzeca, Bogacz, Kozłowska, Latowska, Ptaszyńska, Kwiatek, Kucner.


Spotkanie w Poznaniu, choć miało towarzyski charakter cieszyło się zainteresowaniem kibiców.

W hali Politechniki zobaczyć mogliśmy Jacka Brońskiego – Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszarda Błaszczyka – znanego sędziego, Marka Tuszyńskiego – trenera UKS ZSMS Poznań, Zbigniewa Kegela – trenera UKS Hetman Sobieski Poznań.

Na spotkaniu pojawili się również przedstawiciele mediów: TVP Poznań (Beata Oryl – Stoińska), Radia Poznań (Krzysztof Ratajczak) oraz Elżbieta Skowroń z portalu Sportowy-poznan.pl.

Samo spotkanie dostarczyło emocji i miało zacięty przebieg. Obaj trenerzy dali szansę wszystkim zawodniczkom, aby te zaprezentowały się w meczowym boju.

Mecz cechowała zmienność sytuacji i dużo boiskowej walki.

Ostatecznie ku uciesze Poznańskich kibiców wygrała ekipa Politechniki 4:1.

Trener Tomasz Cudny(sztab Norwegii):

Jesteśmy bardzo wdzięczni za gościnę i był to honor grać przeciwko tak świetnej drużynie. W Poznaniu widoczna była wysoka jakość na każdym kroku. Dziękujemy za świetną organizację bo wszystko było naprawdę na najwyższym poziomie. Dla nas to świetne doświadczenie zagrać przeciwko starszemu zespołowi dzięki czemu uczymy się rozwiązywać trudne sytuacje i ulepszamy nasze umiejętności na długo przed ważnym turniejem jakim są kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Specjalnie podziękowania od trenera Matt van Wezel naszego pierwszego trenera dla gospodarzy spotkania w Poznaniu.

Zobacz również …

(Visited 47 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz