SKF Forex Polska Politechnika Poznańska pewny gry w play off !!!

SKF Forex Polska Politechnika Poznańska – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:0(25:17, 25:20, 25:21)

Skład SKF: Radzewicz(c), Kohut, Halczak, Grzeca, Kucner, Bogacz, Antczak(l) oraz: Kwiatek(l), Czaplińska, Parczyńska, Grudzińska, Karolczyk, Toczek.

Trener: Damian Gapik.

Spotkanie w Poznaniu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Kibice SKF dopisali i szczelnie wypełnili halę przy ul. Jana Pawła II nr 28 w Poznaniu. Siatkarki z Poznania, a więc podopieczne Damiana Gapika miały świadomość, że do wejścia do play off, a tym samym pozostania w drugiej lidze na kolejny sezon muszą ugrać dwa sety.

Poznańska armia wyszła nastawiona w pełni świadoma swojego celu. Poznanianki od początku siały spustoszenie w gronie rywalek zagrywkami i atakami finiszując z pewną wygraną 25:17 co otwierało im autostradę do play off.

Drugi set miał zmienne oblicze, ale podopieczne Damiana Gapika potrafiły się obronić i wygrać 25:20 i objąć prowadzenie w spotkaniu 2:0 co już dawało im utrzymanie na nowy sezon i pewne miejsce w play off tegorocznego sezonu.

Trzeci i ostatni akt widowiska w Poznaniu dopełnił dzieła jakim było zwycięstwo Poznanianek niesionych fantastycznym dopingiem własnych kibiców.

Ostatecznie SKF Forex Polska Politechnika Poznańska wygrywa z Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:0 i melduje się w play off tegorocznego sezonu ligowego!