Salon dronów DJI w Poznaniu już otwarty! [FILM]

Otwarcie salonu DJI – największej i najbardziej rozpoznawalnej marki dronów na świecie, należało do najciekawszych tegorocznych otwarć w Starym Browarze. Event odbył się w salonie (Pasaż, 2 piętro) jak oraz na Szachownicy i przyciągnął tłumy


 wielbicieli zarówno amatorskich jak i profesjonalnych zdjęć robionych z dronów. Przygotowano dla nich specjalne rabaty (dla 100 pierwszych klientów), pokazy lotów w specjalnej klatce i konkursy, w których można było wygrać dron i gadżety DJI.

Oto minutowy film z tego wydarzenia:

Salon w Starym Browarze w Poznaniu jest drugą lokalizacją marki DJI w Polsce. Ma powierzchnię 82 m2 i mieści się w skrzydle Pasaż, w którym fani elektroniki i nowinek technologicznych znajdą także m.in. Sony Centre, Samsung Brand Store, Denon, ISpot Apple czy Komputronik. W procesie transakcji najmu powierzchni DJI reprezentowało NAI Estate Fellows.


DJI to największa i najbardziej rozpoznawalna marka dronów na świecie. W swojej ofercie posiada produkty dla amatorów fotografii, jak i dla profesjonalistów dla których dron jest narzędziem codziennej pracy, wśród których najbardziej znane to modele serii Phantom czy Spark. Drony marki DJI z powodzeniem używane są do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo w produkcjach filmowych, ale także mają zastosowanie w rolnictwie (nawadnianie pól), pomocy w akcjach ratunkowych dzięki kamerom termowizyjnym czy też nadzoru powstającej infrastruktury. Oprócz dronów marka DJI posiada także przenośne kamery, stabilizatory i wiele innych produktów.

Stary Browar w Poznaniu to jedyne w swoim rodzaju współczesne, śródmiejskie centrum handlowe i jednocześnie autentyczne centrum kultury, edukacji oraz rozwoju nowych biznesów i technologii. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i dobrym designem, a także brać udział w licznych warsztatach, wystawach, koncertach i innych wydarzeniach. Odwiedzane jest przez blisko 10 milionów osób rocznie, ma na koncie dziesiątki nagród.

 NAI Estate Fellows istnieje na polskim rynku od 2008 roku i oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Firma w Polsce posiada sześć biur: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. Obecnie zespół NAI Estate Fellows w Polsce obsługuje budynki o łącznej powierzchni niemal czterystu tysięcy metrów kwadratowych i pół tysiąca umów najmu.

NAI Estate Fellows jest wyłącznym na Polskę członkiem NAI Global największej na świecie sieci niezależnych firm działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, składającej się z ponad 6700 profesjonalistów w 55 krajach, pracujących w ponad 350 biurach. W 2014 roku NAI Global znalazło się na piątym miejscu listy najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku nieruchomości komercyjnych.(Visited 227 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz