Rybomania 2019 TOUR SALON KNIEJE Boatex Survival Force Expo Poznań [ZDJĘCIA, FILM]

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w czterech polskich miastach (Poznań, Lublin, Sosnowiec, Warszawa), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer przyciąga jak magnes, a nie mające końca opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

To właśnie w Poznaniu rozpoczęła się wielka przygoda związana w targami RYBOMANIA. Przełomowy był 2012 rok, kiedy to do skromnego grona wystawców dołączyło kilka kluczowych firm, w tym również DAIWA-CORMORAN. Ich zaufanie opłaciło się. W kolejnych latach wielkość RYBOMANII rosła w zawrotnym tempie bijąc kolejne rekordy w ilości wystawców, a także zwiedzających.

TOUR SALON to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników podróży. W ramach ekspozycji prezentacja polskich i zagranicznych regionów, atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych. Tutaj każdy znajdzie pomysł na wyprawę weekendową czy wakacyjną!


Sercem targów będzie scena, na której pojawią się niezwykli podróżnicy, którzy opowiedzą o tym jak podróżować mądrze, świadomie, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. Gośćmi specjalnymi Festiwalu Podróżników TOUR SALON 2019 będą m.in.:

  • Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi,
  • Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik,
  • Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce,
  • Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów,
  • Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi,
  • autorzy bloga Gdzie słońce dla nas wschodzi, którzy zabiorą gości TOUR SALON na Kubę.

Targi Myśliwstwa i  Strzelectwa KNIEJE to trzydniowe wydarzenie, które odwiedza ponad 
10 000 hobbystów, jest idealnym początkiem sezonu łowieckiego!

KNIEJE zachwycą zarówno doświadczonych hobbystów jak i osoby dopiero planujące rozpocząć swoją przygodę z myślistwem. To wyjątkowa okazja do spotkania się z osobistościami łowieckiego środowiska, poznania historii, rzemiosła i kultury myśliwskiej oraz aktywnego wypoczynku. KNIEJE to bogata oferta wystawiennicza prosto od producentów i dystrybutorów broni, amunicji, optyki, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych.

Targi Myślistwa i Strzelectwa to pełne energii, emocji i dobrej atmosfery spotkanie tysięcy sympatyków łowiectwa. Wspólnie pielęgnujemy piękną tradycję. 

Doskonale zapowiada się również ekspozycja sprzętu turystycznego, survivalowego i pojazdów terenowych. To trzydniowe spotkanie z profesjonalnymi markami pozwoli poznać najnowsze trendy, produkty i technologie myśliwskiego świata.

Survival Force Expo, to targi wyposażenia survivalowego i militarnego stworzone z myślą zarówno o pasjonatach jak i ludziach biznesu. Poznaj pasjonatów militariów, airsoftu, biegów przeszkodowych, survivalu i knifemakingu!

(Visited 406 times, 1 visits today)

Leave a Reply