Rajd 24-letniego „mistrza kierownicy” ulicami Gostynia zakończył się mandatem i punktami karnymi [FILM]

NIEODPOWIEDZIALNY KIEROWCA UKARANY MANDATEM I PUNKTAMI KARNYMIWykroczenie drogowe popełnione przez kierowcę VW Passata na ulicach Gostynia zakończyło się dla niego mandatem i punktami karnymi. Wyczyn 24-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego zarejestrował inny kierowca i nagranie przekazał policjantom.
Pod koniec września br. do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zgłosił się mężczyzna, który powiadomił funkcjonariuszy o wykroczeniu drogowym popełnionym przez innego kierowcę.Całe zdarzenie zarejestrował kamerą zainstalowaną w swoim aucie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci ruchu drogowego ustalili kto kierował samochodem marki VW Passat i dotarli do sprawcy wykroczenia. 24-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego nie był zaskoczony wizytą mundurowych. W rozmowie z policjantami oświadczył, że spodziewał się ich wizyty. Mężczyzna przyznał się do popełnionego wykroczenia.

Za omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, kierowca vw passata został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.


(Visited 403 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz