Przewodnik: „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce”

Wielkopolska Organizacja Turystyczna jest już gotowa na sezon kajakowy 2022! Z drukarni przyjechał właśnie najnowszy przewodnik po najpopularniejszych szlakach kajakowych Wielkopolski. To solidna podstawa do planowania aktywnego wypoczynku w regionie i zestaw niezastąpionych wskazówek dla początkujących kajakarzy.


W przewodniku „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” zaproponowano 14 najciekawszych szlaków o różnym stopniu trudności. Najnowsza publikacja Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Dlatego też została wzbogacona o rozdziały poświęcone ABC kajakarstwa, w tym bezpieczeństwu na rzece, planowaniu spływu oraz niezbędnemu ekwipunkowi. Turysta znajdzie tu również kontakt do wypożyczalni kajaków, organizatorów spływów, jak również wskazówki dotyczące miejsc noclegowych w pobliżu szlaku.

Podobnie jak wszystkie pozostałe foldery wydawane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, również przewodnik „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” jest całkowicie bezpłatny. Publikacja dostępna będzie w wybranych punktach informacji turystycznej, podczas wydarzeń plenerowych, a także w wersji cyfrowej do pobrania ze strony:

https://www.wot.org.pl/wp-content/uploads/Szlaki_kajakowe_wielkopolska.pdf

Autorzy: Krzysztof Michalski, Forestowo.pl
Redakcja: Anna Brykalska
Wydawca: Wielkopolska Organizacja Turystyczna
Liczba stron: 54
Format: A5
ISBN: 978-83-63729-02-8

WIELKOPOLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

(Visited 43 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz