Przekroczył prędkość o 73km/h [FILM]

Na trzy miesiące prawo jazdy stracił 58-letni kierowca, który jadąc samochodem marki Toyota w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 73 km/h. Dodatkowo mężczyzna za popełnione wykroczenie otrzymał mandat oraz 10 punktów karnych.
We wtorek, 6 marca br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego czarnkowskiej komendy w Gębicach gm. Czarnków, zatrzymali kierującego samochodem marki Toyota Corolla, który przekroczył dozwoloną prędkość o 73 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Dodatkowo za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Na konto kierującego wpłynie także 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość, to najczęściej występująca przyczyna wypadków drogowych. Dlatego apelujemy o zdrowy rozsądek i ostrożność.


(Visited 1 284 times, 1 visits today)

One thought on “Przekroczył prędkość o 73km/h [FILM]

  • 12 marca, 2018 at 7:57 am
    Permalink

    Są granice, ale też, niektóre drogi aż się proszą o to, żeby pojechać sobie trochę szybciej niż nakazują ograniczenia, dlatego yanosik się bardzo wtedy przydaje 😀

    Reply

Dodaj komentarz