Prywatne Ognisko Muzyczne w Nowym Tomyślu: Koncerty podsumowujące rok szkolny 2018/2019.

W sobotę 15 czerwca w sali widowiskowej Klubu Osiedlowego, Nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyły się koncerty podsumowujące rok szkolny 2018/2019.
Podczas 4 koncertów zaprezentowało się ponad 100 uczniów.
Pierwszy koncert, to prezentacje najmłodszych adeptów sztuki muzycznej,
Gordonki, Muzochwilki, to grupy dzieci w wieku od 10 miesięcy do 5 lat. Podczas pierwszego koncertu, nie zabrakło solistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w grze na pianinie i gitarze.
Kolejne koncerty w których można było usłyszeć solistów i zespoły, były bardzo wzruszające, zaskakujące i różnorodne. Można było usłyszeć flet, flet poprzeczny, gitarę, perkusję, skrzypce, pianino
i śpiew.
Wykonawcy zaprezentowali się w utworach muzyki ludowej, klasycznej , przez rock i pop. Licznie zgromadzona publiczność, ogromnymi brawami nagradzała prezentacje uczniów w wieku od 5 lat do 50 plus.
Koncerty semestralne są już wydarzeniem cyklicznym.
Dzieci, młodzież i dorośli, chętnie popisują się przed swoimi bliskimi.
Uczniowie wyjątkowo aktywni i koncertujący w tym semestrze, otrzymali podziękowania i statuetki.
Wyróżnieni zostali uczniowie klasy pani Cecylii Ślusarz: Michalina Kubicka, Sonia Drążek, Zuzanna Pieprzyk, Nikola Halasz, Amelia Swojak i Weronika Stieler i Daria Kaniewska.
Podziękowania i statuetki za wyróżniającą się pracę otrzymali nauczyciele POM : Cecylia Ślusarz, Katarzyna Sukiennicka, Estera Wiesiołek i Sebastian Koberling.
Koncerty ogniskowych adeptów sztuki muzycznej po raz kolejny pokazały i udowodniły, że muzyką można się bawić, muzykowanie może sprawiać przyjemność i wiele satysfakcji.
Zapraszamy do muzykowania z POM.
 
Relacja fotograficzna:
Moja Fotografia ANNA Pawelczak
(Visited 623 times, 1 visits today)

Leave a Reply