Pozostało 6 tysięcy biletów na Lech-Górnik. Razem świętujemy #95Lecha!

Pozostało 6 tysięcy biletów na Lech-Górnik. Razem świętujemy #95Lecha!

19 marca o godzinie 15:30 Lech Poznań podejmie na INEA Stadionie Górnik Łęczna. Warto spędzić z rodziną niedzielne popołudnie na obiekcie przy Bułgarskiej i dopingować Kolejorza w walce o kolejne zwycięstwo. Wspólnie świętujmy 95. urodziny Dumy Wielkopolski! Pozostało 6 tysięcy biletów!

#95Lecha

Przed nami 95. urodziny Lecha Poznań. Kolejna rocznica istnienia Klubu przypadać będzie dokładnie w dniu meczu Kolejorza, dlatego tak ważne jest dla nas zapełnienie trybun INEA Stadionu aż do ostatniego miejsca. Na ten dzień przygotowanych zostało wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych kibiców Dumy Wielkopolski. Na trybunie Czapczyka tuż przed pierwszym gwizdkiem fani Lecha zrobią okazałą kartoniadę. Tancerki Kolejorz Girls przygotowały specjalny, rocznicowy występ z niebiesko-białymi flagami, a jeszcze przed meczem będzie można zobaczyć na wszystkich trybunach INEA Stadionu wystawę „Kolejorz”, której autorami są kibice Lecha. Ponadto dzięki firmie AkustiX, zmierzymy głośność naszego dopingu. Chcesz wiedzieć na ile decybeli przekłada się wsparcie kibiców Kolejorza? Nie może Cię więc zabraknąć na meczu rocznicowym!

Korzystne ceny dla rodzin

Doping z rodziną się opłaca! Wszystkie dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Kolejorza za darmo. Wystarczy, że zajmą miejsce na kolanach rodziców. Starsi, do 13. roku życia płacą za wejściówkę zaledwie 10 złotych. Obowiązuje również specjalna oferta dla kobiet na Sektor Rodzinny Dąbex – bilet ulgowy -20% przysługuje w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych).

Posiadacze Karty Rodziny Dużej także mogą liczyć na korzystne zniżki. Bilet dla każdej Twojej pociechy do 18. roku życia kosztuje symboliczną złotówkę.

Wejściówki na spotkanie można kupić tutaj >>> Warto jak najszybciej nabyć bilety na starcie Lecha z Górnikiem Łęczna. Na trybunach będzie wuchta wiary!

(Visited 95 times, 1 visits today)

Leave a Reply