Poznańskie Targi Książki 2020 [ZDJĘCIA, FILM]

Na Poznańskich Targach Książki można zapoznać się z ofertą  140 wystawców – zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i niszowych, publikujących ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.


Poznańskie Targi Książki to  liczne spotkania z autorami,  które odbędą się na kilku scenach. Oprócz ekspozycji z książkami uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Strefę Naj Naj z atrakcjami dla najmłodszych. Odbędą się w nich  warsztaty – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Książki najlepiej czytać w akompaniamencie przyjemnych dźwięków. Dlatego zapraszamy fanów klasycznego brzmienia na giełdę winylową – stoisko z czarnymi krążkami co roku przyciąga rzeszę miłośników muzyki.

W ramach Poznańskich Targów Książki zobaczysz również wystawy: Mistrz Ilustracji – w tym roku poświęcona będzie twórczości Janusza Grabiańskiego oraz Salon Ilustratorów czyli prezentację  prac polskich autorów ilustracji i grafiki książkowej młodego pokolenia. W ramach targów odbędzie się również konferencja Book Marketing adresowana do osób zawodowo zajmujących się książką i czytelnictwem.

(Visited 152 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz