Poznański Bank Spółdzielczy dalej z klubem SKF!

Poznański Bank Spółdzielczy w zbliżającym się sezonie 2020/2021 nadal będzie głównym sponsorem siatkarek SKF PBS Politechnika Poznańska. Dzięki wsparciu banku młodzież klubu odnosi coraz więcej sukcesów. 
Poznański Bank Spółdzielczy został głównym sponsorem poznańskich siatkarek przed sezonem 2019/2020 kiedy ze współpracy z klubem nagle wycofał się dotychczasowy sponsor firma Forex Polska. Wsparcie Poznańskiego Banku Spółdzielczego okazało się bezcenne, gdyż uratował zespół przygotowujący się do rywalizacji w II lidze siatkówki kobiet i pomógł zachować ciągłość szkolenia grup dziecięcych oraz młodzieżowych. Na efekty tej współpracy nie trzeba było długo czekać, gdyż młodzież awansowała do Finału Mistrzostw Wielkopolski 2020. Natomiast w mini siatkówce i plażówce dziewczyny SKF PBS Politechnika Poznańska odnoszą już sukcesy na szczeblu ogólnopolskim.

– Przedłużenie współpracy z Poznańskim Bankiem Spółdzielczym to dla klubu ważny krok, a PBS obok Miasta Poznań to partner strategiczny. Muszę podkreślić, że zaangażowanie PBS pozwala na systematyczny rozwój naszych siatkarek. Potwierdzeniem są ostatnie sukcesy naszych młodziczek i kadetek, które są w półfinale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Wszystkie sekcje SKF PBS Politechnika Poznańska niedługo zaczną przygotowania do rozgrywek halowych, w których stawiamy sobie wysokie cele. Szczególne chcemy podziękować wiceprezesowi Poznańskiego Banku Spółdzielczego panu Tomaszowi Murawskiemu – mówi Michał Sułkowski z zarządu klubu.
 
Przypomnijmy, że Poznański Bank Spółdzielczy jest jednym z najstarszych banków spółdzielczych istniejących w Wielkopolsce i jednym z największych banków spółdzielczych w kraju, co świadczy o jego stabilności na rynku usług bankowych. A działa na rynku usług finansowych od 1894 roku. PBS posiada 14 placówek operacyjnych. Zasięgiem swojego działania obejmuje miasta Poznań i Luboń oraz gminy położone wokół Poznania: Czerwonak, Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne. Od początku 2001 roku PBS działa również na terenie miasta Leszna i Rydzyny oraz gmin: Krzemieniewo, Lipno i Święciechowa. Więcej informacji na www.pbs.poznan.pl 
(Visited 62 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz