POZNAŃ: Uwaga! Przerwa w dostawie wody i zmiany na Starym Rynku

W najbliższym czasie na Starym Rynku prowadzone będą prace związane z przebudową wodociągu, dlatego przewidziana jest przerwa w dostawie wody oraz zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Wrocławskiej i Paderewskiego.

Od poniedziałku, 14 listopada zmieni się dojazd do placu budowy na płytę Starego Rynku (dla pojazdów upoważnionych).


Na ul. Wrocławskiej rozpoczną się wykopy związane z wymianą sieci wodno-kanalizacyjnej, dlatego będzie ona nieprzejezdna przez ok. dwa tygodnie. Drogą dojazdową do starorynkowej płyty pozostaną ul. Paderewskiego oraz ul. Wroniecka. 

Na dni 14-15 listopada wykonawca inwestycji zaplanował prace związane z wodociągiem na wysokości ul. Sierocej. W trakcie robót utrudniony będzie wjazd na Stary Rynek dla pojazdów upoważnionych od ul. Paderewskiego ze względu na ustawiony sprzęt. Zostanie także zawężony chodnik w obrębie skrzyżowania ul. Paderewskiego i Sierocej (strona północna). 

We wtorek, 15 listopada, planowane jest przełączenie przyłączy wodociągowych znajdujących się po południowej stronie Starego Rynku. Z tego powodu konieczne będzie czasowe wyłączenie wody. W godzinach 8-15 woda nie popłynie do nieruchomości pod numerami Stary Rynek 70-84, Zamkowa 6, Paderewskiego 11 oraz przy ul. Sierocej. Krótszą przerwę w dostawie wody, bo w godz. 8-11, przewiduje się do pozostałych nieruchomości przy ul. Paderewskiego oraz Stary Rynek (numery 58-68). Wykonawca informuje, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie podczas prac.  

PIM/AW /poznan.pl/

Statyczne na Ceneo.pl

(Visited 144 times, 1 visits today)

Leave a Reply