Poznań – policja poszukuje 9 – letniego Jakuba – UDOSTĘPNIJ

www.rmf24.pl: Poznań: Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 9-latka

Sukcesem zakończyły się policyjne poszukiwania 9-letniego Jakuba z Poznania. Chłopiec jest cały i zdrowy.
Policja nie udziela szczegółowych informacji dot. okoliczności odnalezienia chłopca. 

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda poszukują zaginionego 9-letniego Jakuba . Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały chłopca, bądź posiadają informację o miejscu jego przebywania.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą poszukiwania zaginionego 9-leniego Jakuba Skrzypczaka. Chłopiec, dzisiaj 2 marca br. około godziny 7:30 wyszedł z mieszkania przy ulicy Fabrycznej do szkoły lecz do niej nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: około 140 cm wyrostu, waga około 35 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie. W chili wyjścia z domu ubrany był w kurtkę zimową koloru szarego z kapturem, spodnie dresowe koloru granatowego w łatki na kolanach, buty koloru szarego za kostkę. Na głowie miał czapkę koloru niebieskiego z napisem Lech Poznań. Przy sobie miał plecak koloru szarego z logo klubu piłkarskiego Real Madryt.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można dzwonić pod całodobowy numer telefonu 61 84 125 11/12 lub numer alarmowy 997.

 

(Visited 118 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz