POZNAŃ: Na MTP Festiwal Kawy, Czekolady, Wege, Piwa, Wina, Cydru i Ginu [ZDJĘCIA, FILM]

20 i 21 listopada to daty, które w swoim kalendarzu powinni zapisać wszyscy smakosze kawy, fani czekolady i wszelkich słodkości oraz innych pyszności.

Właśnie w ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Festiwal Kawy i Czekolady ale również Ekopiękno, Wege Festiwal oraz Festiwal Piwa Wina i Cydru.


Na odwiedzających kawoszy czekają setki litrów kawy prezentowane zarówno przez lokalne kawiarnie jak i palarnie kawy!

 Można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. 

Jednak przepyszne napoje to nie jedyne rzeczy, które można znaleźć 20 i 21 listopada w MTP.  Jest też coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą czy herbaty – SŁODYCZE! Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody, cukierki, lizaki… Wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu. Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie! W tych dniach najwybitniejsi polscy czekoladnicy prezentują swoje wyjątkowe wyroby. Czekoladowe figurki, bloki, praliny czy fontanny. To wszystko znajdziecie na tym słodkim wydarzeniu. 

Podczas odwiedzania Festiwalu Kawy i Czekolady warto również odwiedzić trwające wydarzenia: Ekopiękno, Wege Festiwal oraz Festiwal Piwa Wina i Cydru. To właśnie tu spróbować można przepysznych potraw wegańskich, czy uraczyć się wyjątkowym smakiem ginów których wyjątkowo ziołowy smak w połączeniu z tonickiem odkryją wybitni znawcy tematów z Gin Tonic Club

(Visited 497 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz