Poważny wypadek ! Kierujący „quadem” uderzył w drzewo. Mężczyzna w poważnym stanie został przetransportowany śmigłowcem do jednego z poznańskich szpitali.

W miejscowości Zemsko w gminie Granowo na drodze w kierunku miejscowości Bielawy doszło do wypadku drogowego, w którym poważnych obrażeń ciała doznał kierowca pojazdu typu Quad.


Najprawdopodobniej prędkość stała się główną przyczyną tego zdarzenia. Mężczyzna w poważnym stanie został przetransportowany śmigłowcem do jednego z poznańskich szpitali. Grodziscy policjanci będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj 2 czerwca br. około godz. 18:45 grodziscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Zemsko na drodze w kierunku miejscowości Bielawy.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego po dotarciu na miejsce ustalili, że kierujący pojazdem typu quad jadąc w kierunku Bielaw w miejscowości Zemsko najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

37-letni mieszkaniec gminy Granowo z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z poznańskich szpitali.

Okoliczności oraz szczegóły tego zdarzenia będą wyjaśniali grodziscy policjanci.


 

(Visited 600 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz