Poszukiwani sprawcy pobicia starszego mężczyzny ! Policja sporządziła portret kobiety, domniemanej sprawczyni rozboju

Policjanci z Komisariatu policji Poznań Grunwald poszukują sprawców rozboju na starszym mężczyźnie, do którego doszło 11 sierpnia br. w Poznaniu. Sporządzono również portret pamięciowy kobiety, która mogła brać udział w tym zdarzeniu. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald prowadzą postepowanie w sprawie napaści na starszego mężczyznę, do którego doszło 11 sierpnia br. przy ul. Jawornickiej w Poznaniu. Dwóch sprawców – mężczyzna i kobieta, uderzyło poszkodowanego, a następnie przewrócili na chodnik, zabierając portfel z pieniędzmi. Wtoku czynności ustalono rysopis osób biorących udział w tym zdarzeniu. Kobieta w wieku około 25 lat, średniego wzrostu, trochę ciemniejsza karnacja, czarne włosy, ubrana w brązową sukienkę do kostek, koloru miodowego z falbanami. Mężczyzna ubrany był w ciemne spodnie, białą koszule typu polo, ciemną letnią kurtkę, krótkie włosy zaczesane na bok. Został również opracowany portret pamięciowy kobiety.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 12111 lub 997 czynnymi całą dobę.

Czytaj również …
(Visited 460 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz