Postawa 19-letniej uczennicy godna do naśladowania

Niekiedy cichy bohater zjawia się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Takim cichym bohaterem jest pani Aleksandra Zarębska, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Kcyńskiej w Wągrowcu.

W środę przed południem w gabinecie Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu,


odbyło się spotkanie związane z wyróżnieniem Aleksandry Zarębskiej. Młoda 19-letnia uczennica Zespołu Szkół jest tegoroczną maturzystką. Ta pani odnalazła na szkolnym korytarzu zwitek banknotów. Zaraz potem powiadomiła dyrekcję o znalezisku, która rozpoczęła poszukiwania właściciela.

Trwały one do poniedziałku. Osoba która zgubiła pieniądze została rozpoznana przez jednego z pracowników szkoły, gdyż moment w którym plik pieniędzy wypadł jej z kieszeni, został zarejestrowany przez kamerę szkolnego monitoringu.

Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu insp. Magdalena Sławińska i Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu p. Jarosław Berendt docenili postawę godną naśladowania, wyróżniając postawę uczennicy. Na jej ręce złożyli również podziękowania dla rodziców, dla których pani Aleksandra może być powodem do najwyższej dumy.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 786 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz