Posiadał substancje psychotropowe

Wrzesińscy policjanci rozpracowali 20-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem środków odurzających oraz substancji psychotropowych z nielegalnego rynku narkotykowego nie ograniczają się tylko do działań na terenie naszego powiatu. Tego przykładem jest zatrzymanie 20-letniego mężczyzny, do którego doszło na terenie powiatu słupeckiego.

Policjanci z tamtejszej komendy na prośbę wrzesińskich policjantów z pionu kryminalnego 16 lutego br. o godzinie 12:45 u 20-latka w miejscu zamieszkania ujawnili ponad 307 gramów substancji psychotropowych. Podczas wykonanego testu okazało się, że jest to metamfetamina.

W związku z tym, że ta ilość została zakwalifikowana jako znaczna, zostało wszczęte śledztwo prokuratorskie. W trakcie analizy materiałów okazało się również, że 20-latek udzielał innym osobom posiadane substancje psychotropowe.

W końcowym etapie prokurator postawił mieszkańcowi powiatu słupeckiego dwa zarzuty w postaci posiadania znacznej ilości i udzielania substancji psychotropowych celem osiągnięcia korzyści majątkowej. 20-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/wrzesnia.policja.gov.pl/

(Visited 13 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz